#UkrainianWar#NoFlyZone #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraineSupport the Armed Forces of Ukraine

NAVI poznał nazwisko przeciwnika półfinałowego ESL Pro League Season 14

/
2758
Więcej o turniejach:

Drużyna NAVI zmierzy się z Heroic w półfinale 14. sezonu ESL Pro League. W ćwierćfinale duńska drużyna okazała się silniejsza niż Liquid z wynikiem 2:1.

Walka rozpoczęła się na mapie Overpass, która stała się wyborem drużyny północnoamerykańskiej. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się pewną przewagą Duńczyków. Jednak po zmianie stron gdzieś zniknęła pewność Heroica, co wykorzystali „płynni”, dokonując gwałtownego powrotu - 16:12.

Następnie przyjrzeliśmy się mapie Nuke, która została już wybrana przez stronę duńską. Ale jeśli pierwsza połowa zakończyła się minimalną przewagą „gospodarzy”, to po przewadze Heroic szybko podniósł klucz do ataku Liquida, notując zwycięstwo w szczytowym momencie – 16:12.

Inferno rozpoczęło się imponująco dla duńskiego zespołu, ponieważ NadiaN i spółka prowadziły 12:3 po pierwszej połowie. Jednak w ataku Heroic przez długi czas nie mógł się zregenerować, natychmiast tracąc inicjatywę i pozwalając przeciwnikowi na wyrównanie. W rezultacie dobra passa przeciągnęła się na dogrywkę, nie bez pomocy arcydzieła ACE z refrezh, w wyniku którego podnieceni zawodnicy zespołu Heroic okazali się silniejsi - 19:16.

Po tej porażce Liquid zajął 5-6 miejsce w mistrzostwach, zdobywając 33 750 $.

Jutro, 11 września, odbędą się mecze półfinałowe w ramach 14. sezonu ESL Pro League, na serwer jako pierwsi wejdą gracze OG i Vitality, a wieczorem NAVI spotka się z drużyną Heroic.

Historia meczów: ESL Pro League Season 14

Vitality(counterstrike)Vitalityfr2.822:3Bo5NaVi(counterstrike)NaViru1.38
counterstrike
ESL Pro League Season 14
NaVi(counterstrike)NaViru1.372:1Bo3Heroic(counterstrike)Heroicdk2.86
OG(counterstrike)OGdk2.1620:2Bo3Vitality(counterstrike)Vitalityfr1.68
Heroic(counterstrike)Heroicdk1.742:1Bo3Team Liquid(counterstrike)Team Liquidus2.184
NaVi(counterstrike)NaViru1.222:0Bo3ENCE(counterstrike)ENCEpl3.87

Sezon 14 ESL Pro League będzie dostępny online od 16 sierpnia do 12 września. 24 drużyny z Europy, Brazylii, WNP i Ameryki Północnej rywalizują o łączną pulę nagród turniejowych w wysokości 750 000 $ i wiele punktów rankingowych w stołach ESL Pro Tour i BLAST Premier. Zwycięzca nie tylko otrzyma solidną nagrodę pieniężną w wysokości 175 000 $, ale także otrzyma bezpośrednie zaproszenie do BLAST Premier World Final 2021.