#UkrainianWar#NoFlyZone #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraineSupport the Armed Forces of Ukraine

Players (Gambit), Movistar Riders i Team Liquid odnieśli swoje pierwsze wygrane ESL Pro League Season 15

/
2582
Więcej o turniejach:

Teams Players (Gambit), Movistar Riders i Team Liquid odnieśli pierwsze zwycięstwa w 15. sezonie ESL Pro League. Zgodnie z wynikami pierwszej rundy mistrzostw, drużyny pokonały odpowiednio Party Astronauts, GODSENT i BIG, stając się liderami stół turniejowy. Proponujemy podsumowanie wyników trzech meczów startowych w grupie C.

Gracze (Gambit)

Pierwsze spotkanie dnia gry rozpoczęło się na mapie Inferno, która stała się wyborem drużyny z Ameryki Północnej. Jednak Gracze natychmiast przejęli inicjatywę na serwerze, nie odczuwając właściwie oporu „właścicieli”. Otóż po zmianie stron rosyjska drużyna nie pozwoliła Party Astronauts na rozegranie więcej niż jednej rundy, zyskując tym samym prowadzenie w serii - 16:4.

Następnie drużyny przeniosły się na mapę Starożytnych, gdzie gracze nadal trzymali się swojej linii. W rezultacie Rosjanie mieli pewną połowę w ataku, uzyskując dwukrotną przewagę w punktacji. Po zmianie stron Gracze ponownie nadal wywierali presję na przeciwnika, po raz kolejny nie pozwalając mu się otworzyć. W rezultacie rosyjska drużyna pewnie zakończyła swój wybór i odniosła pierwsze zwycięstwo w ESL Pro League w sezonie 15 — 16:6.

GODSENT - Movistar Riders

Kolejny mecz rozpoczął się na mapie Nuke, która została wybrana przez przedstawicieli hiszpańskiej drużyny. W tym samym czasie Movistar Riders zademonstrowali pewny atak, zyskując komfortową przewagę przed zmianą stron. W drugiej połowie Hiszpanie całkowicie zamknęli przeciwnika, nie dając mu ani jednej rundy. W rezultacie Movistar Riders pewnie zamknęli Nuke i objęli prowadzenie w serii — 16:6.

Następnie drużyny przeniosły się na mapę Ancient, która stała się wyborem drużyny brazylijskiej. Tutaj GODSENT miał już zdecydowaną przewagę, pewnie zebrał się w drugiej połowie. W efekcie Brazylijczycy pokazali przekonującą obronę, kładąc tym samym przeciwnika na łopatki i wyrównując wynik w serii - 16:11.

Wszystko rozstrzygnęło się na mapie Mirage, gdzie Hiszpanie mieli pewną połowę w obronie, zyskując dwukrotną przewagę w punktacji. Po zmianie stron Brazylijczycy próbowali się zbliżyć, ożywiając intrygę. Ostatecznie jednak Movistar Riders zdołali wygrać ekonomiczną walkę, odnosząc tym samym pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach - 16:12.

Team Liquid - BIG

Ostatnie spotkanie rozpoczęło się na mapie Dust 2, która stała się wyborem BIG. Jednak drużynie z Ameryki Północnej udało się zaskoczyć gospodarzy, wracając do gry i wyciągając pierwszą połowę na ich korzyść. Po zmianie stron Team Liquid pokazał w ogóle pewny start, tym samym rozwiązując wszystkie problemy i wygrywając u szczytu przeciwnika — 16:11.

Następnie drużyny przeniosły się na mapę Mirage, gdzie drużyna z Ameryki Północnej zaczęła dość ostrożnie, uzyskując jedynie minimalną przewagę punktową. Jednak w drugiej połowie Team Liquid zabrał się do roboty, aby zmiażdżyć BIG i odnieść pierwsze zwycięstwo w ESL Pro League Season 15 — 16:12.

FURIA(counterstrike)FURIAbr1.82:1Bo3Astralis(counterstrike)Astralisdk1.93

Sezon 15 ESL Pro League potrwa od 9 marca do 10 kwietnia w Dusseldorfie. 24 drużyny walczą o pulę nagród w wysokości 823 000 $, a także bilet na Światowy Finał BLAST 2022, który trafi do zwycięzcy.

Source: twitter.com