#UkrainianWar#NoFlyZone #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraineSupport the Armed Forces of Ukraine

Astralis zdołał pokonać Movistar Riders pomimo przełożenia meczu

/
1980
Więcej o turniejach:

Drużynie Astralis udało się pokonać Movistar Riders w Roobet Cup 2022. Mimo przełożenia meczu, duńska drużyna z powodzeniem wystartowała w fazie grupowej mistrzostw. Z kolei Hiszpanie wisieli na włosku przed wyeliminowaniem z Roobet Cup 2022.

Przypomnijmy, że spotkanie miało się odbyć dzień wcześniej. Pojedynek zakończył się jednak nagle wynikiem 7:6 na mapie startowej Mirage. Jednocześnie przez 13 rozegranych rund mecz kilkakrotnie robił sobie przerwę, wyraźnie wskazując na problemy z serwerem.

W efekcie organizatorzy doszli do wniosku, że maszyna, na której działa serwer, jest niesprawna i nie pozwala na przywrócenie meczu do stanu pierwotnego.

Po długiej przerwie, podczas której organizatorzy bezskutecznie próbowali rozwiązać problem, drużyny trace i bladeE zgodziły się na przełożenie meczu

Spotkanie rozpoczęło się na mapie Mirage, którego pierwsza połowa zakończyła się minimalną przewagą na korzyść hiszpańskiej drużyny. Jednak po zmianie stron Astralis zdołał przejąć inicjatywę, by zamknąć na swoją korzyść wybór przeciwnika i objąć prowadzenie w serii — 16:14.

Następnie drużyny przeniosły się na mapę Overpass, której pierwsza połowa znów poszła w równej walce. I znowu, po zmianie stron, Astralis zdołał wziąć grę w swoje ręce i zakończyć serię na dwóch mapach — 16:8.

Historia meczów: Roobet Cup

BIG(counterstrike)BIGde2.8452:1Bo3FaZe Clan(counterstrike)FaZe Claneu1.448
counterstrike
Roobet Cup
FaZe Clan(counterstrike)FaZe Claneu1.382:1Bo3Astralis(counterstrike)Astralisdk3.148
Roobet Cup

Roobet Cup 2022 trwa od 22 do 30 czerwca online. W ramach mistrzostw szesnastu uczestników z Europy, WNP, Ameryki Północnej i Południowej walczy o pulę nagród w wysokości 250 000 USD.